XV światowe Dni Młodzieży obchodzone w Rzymie od 15 do 20 sierpnia 2000, nazwane również Jubileuszem Młodych, były wielkim świętem radosnego wyznania wiary w Chrystusa. Ponad dwumilionowa rzesza młodzieży z całego świata, uduchowionej, skupionej a jednocześnie pełnej cudownego entuzjazmu, zapału i radości życia przybyła do Wiecznego Miasta na wspólną modlitwę z Ojcem Świętym. Dziewczęta i chłopcy ze wszystkich kontynentów spotkali się w Rzymie, naznaczonym krwią pierwszych męczenników, by z głęboką wiarą i żarliwością powiedzieć "tak" Chrystusowi. By odpowiedzieć na apel Jana Pawła II, wygłaszany przez Niego niestrudzenie od pierwszego dnia pontyfikatu: "Otwórzcie drzwi Chrystusowi!".

Album ten, piąty ze Złotej Serii „Wielkie Wydarzenia Roku Świętego 2000” jest porywającym, artystycznym zapisem tamtych wydarzeń z Lateranu, placu św. Piotra, Koloseum, Circo Massimo, Tor Vergaty, utrwalonym na prawie 200 fotografiach (wybranych z 10 tysięcy!), wykonanych przez największych mistrzów obiektywu, fotografów papieskich - krakowianina Adama Bujaka i rzymianina Arturo Mari.

Spragnieni spotkania      10

O Roma Felix!      18

Brama Święta      46

Laboratorium wiary      62

Wspomnienie Wieczernika      70

Śladami męczenników      82

Nocne czuwanie modlitewne      94

Eucharystia, nasza odpowiedź      148


Opinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl