Witamy w nowej odsłonie strony internetowej wydawnictwa BIAŁY KRUK

Nasi autorzy

Witamy w nowej odsłonie strony internetowej wydawnictwa BIAŁY KRUK

Światopodgląd. Światopodgląd. Mamy zaszczyt powitać Państwa w nowej odsłonie strony internetowej Wydawnictwa Biały Kruk! Czeka tu na Państwa multum nowości oraz szereg udogodnień! 

Szata graficzna naszej strony przeszła całkowitą metamorfozę. Dominuje w niej harmonijny układ modułowy, który pozwoli Państwu na błyskawiczne i intuicyjne zorientowanie się w tym nowym miejscu. Serwis został podzielony na trzy części, z których każda jest przedstawiona na stronie głównej.

Pierwsza z nich jest poświęcona publicystyce i działalności portalowej, co równocześnie jest największą nowością naszej witryny internetowej. Choć ta działalność była już zaakcentowana wcześniej to teraz ten moduł rozwinie się w pełni. Pod domeną swiato-podglad.pl zbieramy ciekawe wiadomości z całego świata, które zostały pominięte w innych polskich mediach. Są to informacje ze wszystkich kontynentów i dotyczą takich tematów jak polityka, kościół i wiara, gospodarka, nauka, zagrożenia czy inicjatywy pro-life. Dzięki lekturze Światopodglądu poszerzą Państwo swój horyzont i dowiedzą się ciekawych informacji, które media głównego nurtu wolały przemilczeć.

Dodatkowo na stronie Światopodglądu stworzyliśmy miejsce, gdzie autorzy Białego Kruka mają przestrzeń do swobodnej wypowiedzi. Nasi autorzy, do których zaliczą się m.in. Adam Bujak, Andrzej Nowak, Krzysztof Ożóg, Krzysztof Szczerski, Leszek Sosnowski czy Janusz Szewczak, otrzymali tu swoje ekskluzywne podstrony, na których mogą się bezpośrednio komunikować ze swoimi czytelnikami.

Cztery najnowsze artykuły ze Światopodglądu są zaprezentowane na stronie głównej wydawnictwa Biały Kruk. Jednak całą gamę pozostałych artykułów można zobaczyć i przeczytać na stronie swiato-podglad.pl! Wystarczy w górnym panelu wybrać hasło: ŚWIATOPODGLĄD.

Druga część dotyczy samego wydawnictwa. Znajdą się w niej wszelkie niezbędnie informacje o nas, naszych autorach i oczywiście wydanych książkach! Również tu nie zabraknie ciekawych tekstów. Regularnie piszemy o życiu wydawnictwa, interesujących premierach książkowych czy fascynujących spotkaniach autorskich. Znajdą się tu także zaproszenia na targi czy promocje dla naszych czytelników.

Wreszcie trzecia część nowej strony to księgarnia! Poświęcona jest zatem temu, co dla wydawnictwa najważniejsze – książkom! A jak wiadomo, wydawnictwo Biały Kruk to liczne publikacje patriotyczne, historyczne i religijne. W naszej księgarni można je dokładnie poznać i niemal dotknąć, gdyż do każdej z nich załączamy obszerny fragment, spis treści, kilkanaście przykładowych stron, a nawet film prezentujący daną książkę. W tym miejscu można przeczytać także, co inni sądzą o naszych dziełach – znajdziemy bowiem zarówno opinie internautów, jak i recenzje z prasy. Nie kupią Państwo kota w worku – oferujemy dokładną prezentację naszych książek, bo mamy pewność, że przypadną one Państwu do gustu.

Na zachętę zaś dla każdego użytkownika, który założy u nas konto, na pierwszy zakup dajemy 25% rabatu. Doceniając wierność i przywiązanie do naszej marki z tego samego konta będzie można w przyszłości nabywać nasze produkty z 20%-owym upustem!

Miłośnicy słowa pisanego znaleźli zatem swoje miejsce! Zapraszamy do naszego nowego Światopodglądu oraz zapoznania się z naszymi książkami. Miłej i owocnej lektury!

 

Komentarze (1)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Poznaniak

    Gratulacje!

  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.