Spotkania patriotyczne z ministrem Krzysztofem Szczerskim w Suchej Beskidzkiej i Warszawie!

Nasi autorzy

Spotkania patriotyczne z ministrem Krzysztofem Szczerskim w Suchej Beskidzkiej i Warszawie!

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z ministrem Krzysztofem Szczerskim i prezesem Leszkiem Sosnowskim, autorami książki "Dialogi o naprawie Rzeczypospolitej."

Na początku października zaplanowaliśmy dwa wydarzenia tego typu.

W sobotę, 3 października o godz. 17:00 w Suchej Beskidzkiej. Miejscem spotkania będzie Karczma Rzym przy ul. Rynek 1.

W poniedziałek, 5 października o godz. 20:00 w Warszawie. Miejscem spotkania będzie Dom Pielgrzyma "Amicus" przy ul. Hozjusza 2, zaś poprowadzi je Józef Orzeł.

Jest to wyjątkowa okazja, żeby posłuchać ministra Krzysztofa Szczerskiego, który właśnie wrócił ze szczytu ONZ w Nowym Jorku, a w przyszłym tygodniu (po naszym warszawskim spotkaniu) udaje się na Węgry na spotkanie Grupy Wyszehradzkiej. Autorzy książki "Dialogi o naprawie Rzeczypospolitej" będą dyskutować o kierunkach polskiej polityki zagranicznej, roli Polski w Europie oraz innych tematach poruszonych w książce. Będzie też możliwość zadawania pytań naszym autorom.

Dialogi o naprawie Rzeczypospolitej

Dialogi o naprawie Rzeczypospolitej

Krzysztof Szczerski

Tom, który Biały Kruk oddaje w Państwa ręce, to długa i ważna dla Rzeczypospolitej tradycja: poważnej, nacechowanej troską o wspólne dobro rozmowy, zaczyna się od formy dialogu politycznego, który wprowadził do języka polskiego Stanisław Orzechowski (1513-1566).

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.