Biały Kruk po raz kolejny wyróżniony Książką Roku i Książkami Miesiąca!

Nasi autorzy

Biały Kruk po raz kolejny wyróżniony Książką Roku i Książkami Miesiąca!

Redakcja branżowego pisma „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” już po raz piętnasty przyznała w tym roku swe prestiżowe nagrody. Książką Roku został album „Dziedzictwo chrztu. 966-1966-2016” autorstwa Adama Bujaka i ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, które uhonorowane zostało także tytułem Książka Sierpnia 2016. II tom „Dziejów Polski” prof. Andrzeja Nowaka otrzymał tytuł Książki Stycznia 2016 w kategorii „Historia”. Książką Kwietnia 2016 w kategorii „Albumy” została publikacja „Apostołowie Bożego Miłosierdzia” ks. prof. Jana Machniaka i Jolanty Sosnowskiej. „Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy” Janusza Szewczaka zostali zaś Książką Listopada 2016 w kategorii „Publicystyka”.Ks. prof. Waldemar Chrostowski dziękując za nagrodzenie albumu „Dziedzictwo chrztu. 966-1966-2016” Książką Roku powiedział: „Jesteśmy bardzo wdzięczni Wydawnictwu Biały Kruk, że współpracując z nim od wielu lat możemy współuczestniczyć w tym dziele, które to wydawnictwo buduje. A jest to dzieło budowania i kształtowania naszej polskiej i chrześcijańskiej tożsamości. Także bowiem w naszych czasach nie brakuje tendencji antychrześcijańskich i dlatego takie książki, takie dzieła, przedsięwzięcia i wydarzenia, jak również ludzie, którzy za nimi stoją są tak bardzo potrzebni. Oby ci, którzy doczekają 2100 roku stali na straży tych samych wartości i byli strażnikami tożsamości, która została zapoczątkowana ponad 1050 lat temu”.

 

 

 

KSIĄŻKA ROKU 2016
Adam Bujak i ks. prof. Waldemar Chrostowski
„Dziedzictwo chrztu. 966-1966-2016”

 

 

KSIĄŻKA STYCZNIA 2016
prof. Andrzej Nowak
„Dzieje Polski. Tom II. 1202-1340”

Dzieje Polski. Tom 2. Od rozbicia do nowej Polski

Dzieje Polski. Tom 2. Od rozbicia do nowej Polski

Andrzej Nowak

Drugi tom bestsellerowych "Dziejów Polski" pióra znakomitego historyka prof. Andrzeja Nowaka. Kontynuacja opowieści o burzliwych losach naszego kraju w okresie rozbicia dzielnicowego. Tom obejmuje okres od śmierci księcia Mieszka Starego w 1202 r. i objęcia władzy w Krakowie przez Władysława Laskonogiego, aż do wkroczenia Kazimierza Wielkiego na Ruś w 1340 r.

 

 

KSIĄŻKA KWIETNIA 2016
ks. prof. Jan Machniak i  Jolanta Sosnowska
„Apostołowie Bożego Miłosierdzia”

Apostołowie Bożego Miłosierdzia

Apostołowie Bożego Miłosierdzia

Adam Bujak, Kard. Stanisław Dziwisz, ks. prof. Jan Machniak, Jolanta Sosnowska

OFICJALNA PUBLIKACJA, KTÓRA TOWARZYSZY ŚWIATOWYM DNIOM MŁODZIEŻY!
Wydarzenia z życia św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II ukazane w tej książce lepiej pomagają dostrzec Boży plan zarówno wobec tych dwojga wielkich Apostołów Bożego Miłosierdzia, jak i krzewienia na cały świat orędzia o miłosiernej Miłości Boga.

 

 

KSIĄŻKA LISTOPADA 2016
Janusz Szewczak
„Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy”

Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy

Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy

Janusz Szewczak

KSIĄŻKA ZNÓW BĘDZIE DOSTĘPNA 16 MAJA! Niezłomny wojownik o polski Skarb Narodowy, o dynamiczny rozwój gospodarczy Polski oraz uczciwe zasady funkcjonowania banków, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z ramienia PiS, a zarazem wybitny publicysta ekonomiczny - Janusz Szewczak - napisał książkę, która wstrząśnie wieloma Czytelnikami.

 

 
 

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.