Los Angeles, USA: protest rodziców przeciwko „Gay Pride” w szkole. Tego dnia dzieci zostaną w domu

Nasi autorzy

Los Angeles, USA: protest rodziców przeciwko „Gay Pride” w szkole. Tego dnia dzieci zostaną w domu

Planowany na 2 czerwca przez dyrekcję Saticoy Elementary School w Los Angeles (Hollywood) wpisujący się w narrację ideologii LGBT „Gay Pride and Rainbow Day” najprawdopodobniej się nie uda; rodzice uczniów tej szkoły, połączonej także z przedszkolem, w ramach protestu przeciwko „wychowywaniu dzieci przez publiczną edukację” postanowili tego dnia nie posyłać dzieci do szkoły. Jak podaje „Los Angeles Times”, podczas eventów związanych z „Gay Pride and Rainbow Day” planowany był m.in. pokaz materiałów video zawierających stwierdzenia, że „niektóre dzieci mają 2 mamy albo 2 tatusiów”, a także spotkanie z członkami grupy Sisters of Perpetual Indulgence (Siostry Nieustannej Przyjemności/Nieustającego Odpustu – przyp. red.) określającej się jako „charytatywna organizacja LGBT” – jej członkowie (biologiczni mężczyźni) znani są z noszenia strojów drag queens stylizowanych na habity sióstr zakonnych. Co więcej, rodzice nie zamierzają ograniczać protestu jedynie do nieposyłania dzieci do szkoły, bowiem na godz. 8.00 zaplanowali protest przed budynkiem szkoły: „nadszedł czas, aby zatrzymać inwigilację seksualną naszych dzieci i utrzymać je w niewinności”, napisali rodzice uczniów na Instagramie; grupa w tym momencie ma 731 followersów. „Szanujemy każdego, ale pewne rzeczy są co najmniej nieodpowiednie dla dzieci w tym wieku. Na szczęście ludzie rozumieją, że to rodzice muszą decydować o tym, z czym dzieci mogą się zetknąć, a z czym w żadnym wypadku nie powinny mieć do czynienia”. Dyrektorka Saticoy Elementary School jak do tej pory odmówiła komentarza w tej sprawie, jednak przedstawiciel The Los Angeles Unified School District powiedział w wywiadzie dla „Los Angeles Times” że „celem edukacji jest stworzenie bezpiecznego środowiska, w którym jest miejsce na wszelkiego rodzaju różnorodności”. Dodajmy, że w ramach promowania ideologii LGBT w amerykańskich szkołach podczas tzw. pride events wielokrotnie dochodziło do kontaktu dzieci z materiałami promującymi aktywność seksualną, m.in. były to książki zawierające zdjęcia i ilustracje jednoznacznie kwalifikujące się jako pornograficzne.

Źródło: Los Angeles Times (Noah Goldberg); Life Site News, MM

Katedra i uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji

Katedra i uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji

Grzegorz Kucharczyk

Kto nie wierzy w Boga, uwierzy we wszystko – ta myśl nigdy nie była bardziej prawdziwa niż w XXI wieku. Ileż to osób po odrzuceniu Boga gotowych jest zaakceptować każdy zabobon, najbardziej złudną utopię, z gruntu niewiarygodną manipulację myślową.

 

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.