Ukazał się marcowy numer miesięcznika społeczno-kulturalnego „Wpis”. A w nim jak zawsze zestaw ciekawych i aktualnych artykułów: reportaży, analiz i tekstów historycznych. Piszemy m.in. o misji jaką Polakom powierzył św. Jan Paweł II, Symbolach Unii Europejskiej i grubymi nićmi szytej sprawie Amber Gold. Marcowy „Wpis” to 76 stron zajmującej lektury.

W bieżącym numerze:

● Dzielna Beata w obliczu potęg – Leszek Sosnowski o misji, którą Polska ma do wykonania w Unii.

● Jezus w drodze do Emaus – towarzyszenie w Europie dzisiaj – publikujemy homilię wygłoszoną przez abp. Marka Jędraszewskiego w Barcelonie na inaugurację kongresu Rady Konferencji Episkopatów Europy.

● Do czego prowadzi aprobata integracji opierającej się na antywartościach – Antoni Macierewicz o najnowszej książce prof. Krzysztofa Szczerskiego „Utopia Europejska”.

● Symbole Polski, symbole Europy – prof. Andrzej Nowak wyjaśnia na czym polega zakłamanie znanych nam symboli Unii Europejskiej.

● Trzeba oddać w ręce społeczeństwa nie tylko banki i stocznie, ale także instytucje kultury, w tym i media – z wicepremierem prof. Piotrem Glińskim, ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, rozmawia Leszek Sosnowski.

● Kto nie wierzy w Boga, ten uwierzy we wszystko – rozważania ks. prof. Waldemara Chrostowskiego na temat wiary i obowiązków jakie z tej wiary wypływają.

● „Listy z Rosji” aktualne jak dawniej – Jolanta Sosnowska o wspaniałym spektaklu i odradzaniu się Teatru TVP.

● Gołym okiem widać, że działa prawo skonstruowane dla oszustów – z posłem Januszem Szewczakiem rozmawia Leszek Sosnowski.

● 19 proc. mąki w niemieckim chlebie! – prof. Artur Śliwiński o jakości produktów spożywczych.

● Syn Bawarii, wielki duszpasterz, przyjaciel Polaków – Benedykt XVI kończy w tym roku 90 lat!

● Wielka nieporadność organów państwa w sprawie Amber Gold; ktoś dbał o to, aby nic nie wyszło na światło dzienne – z posłanką PiS Małgorzatą Wassermann rozmawia Adam Sosnowski.

● Nie mają skrupułów, gdy w grę wchodzi pozyskiwanie nowych gruntów pod uprawy GMO i prowadzenie eksperymentów na skalę globalną – z dr. Jerzym Kruszelnickim rozmawia Jolanta Sosnowska.

● Barwne życie podróżnika Pawła Edmunda Strzeleckiego – przedstawiamy historię sławnego Polaka.

● Były adwokat satanista i ocalony z Kozielska stali się Bożymi szaleńcami – Czesław Ryszka o sile modlitwy różańcowej.

● W „fabryce snów” o Bogu nikt nie chce słyszeć. Nawrócony diabeł z Hollywood – historia powrotu do Boga słynnego scenarzysty Joe Eszterhasa.

● Krzyż drażni muzułmańskich sponsorów piłki nożnej – artykuł o cenzurze herbu Realu Mardyt.

● Świato–podgląd – przegląd wiadomości z różnych stron świata, a w nim m.in. Niemcy szkolą wojsko, muzułmańskie dzieci oblegają szkoły publiczne w Austrii, Unia Europejska finansuje aborcje.

● Krzyżówka z nagrodami

A ponadto: oferta prenumeraty „Wpisu” na bieżący rok i cenowe promocje na publikacje Białego Kruka.

 

Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl