Prenumerata miesięcznika WPiS na cały 2023 rok - wydanie drukowane + wydanie elektroniczne

Roczna prenumerata elektronicznej wersji miesięcznika WPIS - najciekawszy i najbogatszy miesięcznik na rynku co miesiąc w Twojej skrzynce pocztowej i jednocześnie na Twojej skrzynce mailowej!

Najbogatszy – z uwagi na bogactwo treści i tematów, wspaniałą fotografię i grafikę, wyjątkowe edytorstwo. „Wpis” czytają i rekomendują największe autorytety w naszym kraju! Do grona naszych autorów należą m.in. Adam Bujak, ks. Waldemar Chrostowski, Marek Deszczyński, Leszek Długosz, Ryszard Kantor, Marek Klecel, ks. Janusz Królikowski, Antoni Macierewicz, Krzysztof Masłoń, Andrzej Nowak, ks. Dariusz Oko, Krzyszytof Ożóg, Wojciech Polak, Wojciech Roszkowski, Czesław Ryszka, Leszek Sosnowski, Krzysztof Szczerski, Janusz Szewczak czy Artur Śliwiński.

Zakup tego produktu oznacza zakup wszystkich numerów wydanych w 2023 roku zarówno w wersji drukowanej (wraz z wysyłką pod wskazany adres- koszt wysyłki jest wliczony do podanej ceny zakupu), jak i w wersji elektronicznej, niezależnie od momentu, w którym prenumerata zostanie zakupiona. 

Promocja "kup więcej i zapłać mniej" dotyczy egzemplarzy wysyłanych na jeden adres, np. przy zakupie dwóch kompletów w cenie 199 zł oba egzemplarze będą co miesiąc przychodziły pod jeden adres - adres podany przy składaniu zamówienia. 

 

Aby zamówić prenumeratę na różne adresy (dwa lub więcej) należy dla każdego adresu zamówić osobną prenumeratę za 139 zł. 


Opinie o produkcie (2)

Jestem zadowolony

23 stycznia 2023

Poznałem Miesięcznik Wpis w zeszłym roku i jestem pod wrażeniem poruszanych tematów. Szkoda ze nie spotkałem się z tym posmem zagranicaUSA.To jest wysoki poziom Intelektualny o histori Mojej kochanej Polski!

17 marca 2023
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl