Pieśń o Bogu ukrytym

Pierwsza część tryptyku "Poezje słowem i światłem pisane". Album zawiera poezje Karola Wojtyły ilustrowane impresyjnymi, nawiązującymi do klimatu wierszy zdjęciami Adama Bujaka. Poeta i fotografik mówią jednym językiem, sławiąc miłość Boga. Obydwaj odnajdują Stwórcę zarówno w ciemnym wnętrzu starej katedry, jak i...

Autorzy: Adam Bujak, Karol Wojtyła

liczba stron: 104
format: 240x295 mm
papier: 170 g kreda błysk
oprawa: twarda lakierowana
data wydania: 31-07-1999
ISBN: 83-907760-0-6
Zarejestruj się aby otrzymać rabat 25% na pierwsze zamówienie oraz 20% na kolejne zamówienia! Darmowa dostawa zamówień powyżej 120zł.
Dostępność: nakład wyczerpany

Pierwsza część tryptyku "Poezje słowem i światłem pisane". Album zawiera poezje Karola Wojtyły ilustrowane impresyjnymi, nawiązującymi do klimatu wierszy zdjęciami Adama Bujaka. Poeta i fotografik mówią jednym językiem, sławiąc miłość Boga. Obydwaj odnajdują Stwórcę zarówno w ciemnym wnętrzu starej katedry, jak i szumie oceanu, na obliczu drewnianej gotyckiej figury Chrystusa oraz w prześwitach gałęzi i konarów drzew, skąpanych w promieniach słońca.

Pieśń o Bogu ukrytym      9

Pieśń o blasku wody      43

Kościół (fragmenty)      57

Wędrówka do miejsc świętych      67

Myśląc Ojczyzna...      79

Stanisław      91


Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl