PAKIET Świat Chrystusa III + 100 lat Fatimy w cenie 79 zł

PAKIET Świat Chrystusa III + 100 lat Fatimy w cenie 79 zł zamiast 131,95 zł

 

Świat Chrystusa tom III

Trzeci, ostatni tom „Świata Chrystusa” prof. Roszkowskiego przedstawia historię ludzkości w okresie od 17 do 30 roku naszej ery. Przed oczyma Czytelnika ukazuje się obraz całego globu w politycznym i społecznym wymiarze. Syn Boży zasiał już ziarno, powoli zaczyna ono wydawać plon, plon, który z wieku na wiek będzie stu i tysiąc krotny!

W trzecim tomie „Świata Chrystusa” śledzimy wydarzenia dziejące się w młodości Syna Bożego, dochodząc do ostatnich trzech lat Jego życia, które są najlepiej udokumentowane. Jezus głosi swą naukę, powołując Apostołów, buduje zręby Kościoła. Nikt wtedy jeszcze nie przeczuwa, że drogami Palestyny wędruje ktoś, kto już zapoczątkował gruntowną przemianę świata. Świata, który od strony politycznej, społecznej i militarnej wydaje się ustabilizowany raz na zawsze, a który pogrąża się w coraz bardziej w dekadencji.

Najnowszy tom „Świata Chrystusa” to 456 stron i aż 107 ilustracji, a więc zdjęć, rycin i reprodukcji obrazów wspaniałych malarzy oraz map wykonanych własnoręcznie i z wielką pieczołowitością przez profesora Roszkowskiego!

Wejdź w świat u zarania nowej ery i zobacz jak zmieniała się cywilizacja, jak rodziło się chrześcijaństwo w zgliszczach upadającego moralnie zdawałoby się wiecznego imperium!


100 lat Fatimy

Nowe wydanie, rozszerzone o relację z uroczystości kanonizacji Pastuszków, która miała miejsce 13 maja 2017 roku!

Pięknie wydana ilustrowana książka wydrukowana na papierze kredowym, która dzięki interesującym tekstom i ponad 100 zdjęciom prowadzi nas przez ostatnie stulecie razem z Matką Bożą Fatimską i jej małymi orędownikami aż do dnia ich kanonizacji. Nowe wydanie, to aż 136 stron, zostało wzbogacone o homilie wygłoszone przez papieża Franciszka z okazji kanonizacji Hiacynty i Franciszka oraz fotografie z tego ważnego dla życia Kościoła wydarzenia.

Nelson Pereira, portugalski dziennikarz, publicysta, znawca sanktuariów maryjnych, którego wychowała portugalska ziemia, jak nikt inny potrafi przeniknąć umysły współrodaków i przenieść w atmosferę czasów, kiedy nastąpiły objawienia. A dzięki archiwalnym, stuletnim fotografiom stajemy się niemal bezpośrednimi świadkami tych chwil. Zaś ks. prof. Jan Machniak, autor wielu książek z dziedziny teologii duchowości, pokazuje związek fatimskiej tajemnicy z papieżami, szczególnie ze św. Janem Pawłem II. Największym świadkiem spełnienia obietnic fatimskich okazał się Papież Polak, który bardzo przyczynił się do rozwoju i rozprzestrzenienia fatimskiej pobożności - stąd w książce poświęcono mu sporo miejsca. Wzruszające i przenikające do głębi opowieści doskonale ilustrują fotografie Adama Bujaka, który pielgrzymował z aparatem fotograficznym po Fatimie i okolicach, towarzysząc również św. Janowi Pawłowi II w jego spotkaniach z "Panią ubraną na biało" w fatimskim sanktuarium, na Watykanie i na Krzeptówkach.

Świat Chrystusa tom III

17 n.e.                  7
18 n.e.                   37
19 n.e.                   67
20 n.e.                   95
21 n.e.                   129
22 n.e.                   159
23 n.e.                   187
24 n.e.                   213
25 n.e.                   241
26 n.e.                   267
27 n.e.                   295
28 n.e.                   325
29 n.e.                   361
30 n.e.                   405
Indeks osób          450

 

100 lat Fatimy

Nelson Pereira

Tajemnica powierzona Pastuszkom wstrząsnęła światem       6

Ziemia Świętej Maryi       8

Objawienia Anioła w 1916 r.        15

Rok 1917 – Cova da Iria       19

Nieustający cud Fatimy       38

Kula w koronie Matki Bożej       44

 

Ks. prof. Jan Machniak

Św. Jan Paweł II świadek spełnienia obietnic fatimskich       74

Poddani największym prześladowaniom od czasów pierwszych wieków chrześcijaństwa       77

Nabożeństwa fatimskie w Polsce       81

Jan Paweł II w tajemnicy fatimskiej       93

Odczytywanie sensu zamachu       96

Zawierzenie świata Niepokalanemu Sercu Maryi       102

Modlitwa Wielkiej Nowenny Fatimskiej wg słów aktu zawierzenia Jana Pawła II       108

Człowiek bez Boga nie jest w stanie pokonać zła       113

 

Papież Franciszek

Błogosławiona Panno z Fatimy       128

Wierzmy w moc różańca       130

Pod opieką Maryi kontemplujemy oblicze Jezusa       132

Chrześcijanin potrafi rozpoznać rany Jezusa       134

Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl