Rywal Emmanuela Macrona przeciwko operacjom "zmiany płci" dla nieletnich. Jest ostra reakcja na pomysł jednego z francuskich ministrów

Nasi autorzy

Rywal Emmanuela Macrona przeciwko operacjom "zmiany płci" dla nieletnich. Jest ostra reakcja na pomysł jednego z francuskich ministrów

Płeć nie jest kwestią wyboru, a problemy, szczególnie wieku dorastania, nie są powodem do Płeć nie jest kwestią wyboru, a problemy, szczególnie wieku dorastania, nie są powodem do "zmiany płci". Fot. Pixabay „Są chłopcy i dziewczęta, mężczyźni i kobiety. Nie uznaję tych chorych teorii genderowych, nie rozumiem tego żargonu”, napisał na Twitterze Éric Zemmour, znany francuski pisarz i dziennikarz, a obecnie – kandydat na prezydenta Francji uznawany za poważnego rywala Emmanuela Macrona. Zemmour, zaproszony do udziału w programie emitowanym przez telewizję CNews, ostro skrytykował najnowszy pomysł Jeana Michela Blanquera, francuskiego Ministra Edukacji Narodowej, Młodzieży i Sportu, który „dla poprawy samopoczucia transpłciowych uczniów” proponuje... dostęp do farmakologicznej i operacyjnej zmiany płci dla nieletnich. „To niegodne i kompromitujące. Takie postępowanie jest wstrętne i pokazuje dwulicowość Jeana Michela Blanquera”, nie przebierał w słowach kandydat na prezydenta. Zemmour nawiązywał do wcześniejszej wypowiedzi ministra, w której nakazywał on nauczycielom „podporządkowanie się nowej ideologii” poprzez „przyznawanie nowych imion transpłciowym uczniom”. Według Zemmoura Jean Michel Blanquer „ulega propagandzie LGBT płynącej ze Stanów Zjednoczonych”. „Zachowanie ministra jest nie tylko kompromitujące, to po prostu przestępstwo”, podkreśla kandydat na prezydenta.  

„Dla wszystkich dzieci czas dojrzewania jest bardzo trudny, młodzi ludzie zawsze wtedy odczuwają jakiś dyskomfort. Kształtują się wtedy ich ciała, a także ich seksualność. Trzeba zatrzymać bezmyślne uleganie tym wstrętnym wskazaniom bojówkarzy LGBT. Oni nie mają nic do roboty w szkole, a pan Blanquer jest zadowolony z tego co oni robią!”, napisał Zemmour na Twitterze. Według niego należy uświadomić młodzieży, że są to przejściowe trudności, które miną, a umożliwianie nieletnim osobom działań, które mogą nieodwracalnie zmienić ich życie, jest najgorszym z możliwych rozwiązań.

Źródło: Valeurs Actuelles, MM

Ideologia LGBT staje się swoistą dyktaturą, przed którą trzeba się bronić. Mówi o tym ważna książka Białego Kruka:

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.