NOWOŚĆ! Książka, którą powinien przeczytać każdy Polak - zbiór głębokich refleksji prof. Andrzeja Nowaka nad losem naszego narodu

Nasi autorzy

NOWOŚĆ! Książka, którą powinien przeczytać każdy Polak - zbiór głębokich refleksji prof. Andrzeja Nowaka nad losem naszego narodu

Cieszący się ogromną popularnością i szacunkiem pisarz, wybitny patriota i uczony, wypowiada się o sensie walki Polaków, zarówno dawniej, jak i teraz.

Historia naprawdę jest nauczycielką życia. Znajomość przeszłych dziejów może ocalić od nowych tragedii, pozwolić osiągnąć wielkość, uczyć na błędach z przeszłości. Aby chcieć z tego korzystać, trzeba jednak czytać! W tym dziale znajdują się absolutne perły polskiej historiografii, dzieła wybitnych autorów o niesamowitej wiedzy i wspaniałym darze przystępnego jej przekazywania. Opowiadają o historii Polski i świata, o wszystkich epokach, od starożytności po historię absolutnie najnowszą. Zebrane w jednym miejscu książki najlepszych i najbardziej znanych współczesnych polskich historyków. Nie można przejść koło nich obojętnie. Historia naprawdę jest nauczycielką życia. Znajomość przeszłych dziejów może ocalić od nowych tragedii, pozwolić osiągnąć wielkość, uczyć na błędach z przeszłości. Aby chcieć z tego korzystać, trzeba jednak czytać! W tym dziale znajdują się absolutne perły polskiej historiografii, dzieła wybitnych autorów o niesamowitej wiedzy i wspaniałym darze przystępnego jej przekazywania. Opowiadają o historii Polski i świata, o wszystkich epokach, od starożytności po historię absolutnie najnowszą. Zebrane w jednym miejscu książki najlepszych i najbardziej znanych współczesnych polskich historyków. Nie można przejść koło nich obojętnie. Historia naprawdę jest nauczycielką życia. Znajomość przeszłych dziejów może ocalić od nowych tragedii, pozwolić osiągnąć wielkość, uczyć na błędach z przeszłości. Aby chcieć z tego korzystać, trzeba jednak czytać! W tym dziale znajdują się absolutne perły polskiej historiografii, dzieła wybitnych autorów o niesamowitej wiedzy i wspaniałym darze przystępnego jej przekazywania. Opowiadają o historii Polski i świata, o wszystkich epokach, od starożytności po historię absolutnie najnowszą. Zebrane w jednym miejscu książki najlepszych i najbardziej znanych współczesnych polskich historyków. Nie można przejść koło nich obojętnie.

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.