"Nie mamy prawa milczeć" w Polskim Radiu 24

Nasi autorzy

"Nie mamy prawa milczeć" w Polskim Radiu 24

Wiara w objawiającego się Boga człowieka i jej głoszenie aż po krańce ziemi - od wieków było swoistym zobowiązaniem chrześcijan, którzy nie mogą nie mówić …. O czym? Jak? I co im daje prawo by iść i "nawracać" innych. Jak właściwie rozumieć to misyjne posłanie Kościoła, który przechowuje w sobie Objawione Prawdy, także we współczesnym świecie, który jest nastawiony na słuchanie siebie samego, a nie Boga?

W swojej książce ks. prof. Janusz Królikowski przybliża źródła, z których wywodzą się nacjonalizm oraz antysemityzm, ponieważ często przypisywane są one Kościołowi. Wyjaśnia również w sposób jasny wszystkie błędy teologiczne i doktrynalne popełniane przez wrogów Kościoła - czytamy na portalu Polskiego Radia 24. 

Cała rozmowa z ks. prof. Januszem Królikowskim dostępna pod linkiem: https://www.polskieradio24.pl/130/5925/Artykul/2880531,Nie-mozemy-nie-mowic

Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła

Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła

Ks. Prof. Janusz Królikowski

Zbyt wielu z nas milczy. Zbyt wielu najbardziej ceni sobie święty spokój, czyli spokój uzyskany kosztem przeróżnych ustępstw na polu moralności i zasad wiary. Poprawność polityczna nachalnie propagowana przez mass media i wymuszana coraz to nowymi rozporządzeniami prawnymi dotknęła także niektórych reprezentantów i członków Kościoła.

 

 

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.