"Nie mamy prawa milczeć" w Polskim Radiu

Nasi autorzy

"Nie mamy prawa milczeć" w Polskim Radiu

Żyjemy w czasach antyintelektualnych, to zawsze wyraża się w agresji, w gniewie, tym, co nazywamy dyktaturą emocji. To jest irracjonalne, pozbawione logiki. Ataki na Kościół trzeba zdefiniować. To zmowa antychrześcijańska, często włączają się w nią ludzie młodzi - mówił ks. prof. Janusz Królikowski w Polskim Radiu.

Cały materiał jest dostępny pod linkiem: https://www.polskieradio.pl/130/6808/Artykul/2843315,Nie-mamy-prawa-milczec-Ksiazka-o-dyktaturze-emocji-i-irracjonalnych-atakach-na-Kosciol 

Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła

Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła

Ks. Prof. Janusz Królikowski

Zbyt wielu z nas milczy. Zbyt wielu najbardziej ceni sobie święty spokój, czyli spokój uzyskany kosztem przeróżnych ustępstw na polu moralności i zasad wiary. Poprawność polityczna nachalnie propagowana przez mass media i wymuszana coraz to nowymi rozporządzeniami prawnymi dotknęła także niektórych reprezentantów i członków Kościoła.

 

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.