Opis

Pielgrzymki Światowe + DVD Przyjaciel Boga w cenie promocyjnej 79 zł, zamiast 121,02 zł

 

Pielgrzymki Światowe

W tym albumie podążamy dokładnie śladami wszystkich pielgrzymek zagranicznych (polskie pielgrzymki przedstawiliśmy w osobnym tomie), odwiedzamy wszystkie kraje, w których On był i to tyle razy, ile razy On tam zawitał. Możemy prześledzić, jak Ojciec Święty się zmieniał, jak cierpiał, ale nie ustawał w dziele ewangelizacji, którą uczynił najważniejszym zadaniem swego długiego Pontyfikatu. Atmosferę pielgrzymek oddają znakomicie 484 zdjęcia autorstwa wybitnych fotografów papieskich. Jeszcze istotniejsze od przebogatej, artystycznej dokumentacji jest to, że na kartach książki zapoznajemy się z najważniejszymi fragmentami Jego wypowiedzi, z Jego najważniejszymi myślami, z Jego widzeniem świata - innymi słowy z tym, co po Nim zostanie na zawsze. "Pielgrzymki światowe" to nie opowieść geograficzna, choć na pewno przybliża miejsca, w których Ojciec Święty był; to głęboka i refleksyjna opowieść o Pielgrzymie Wszechczasów, o Apostole Nadziei.

Twarda oprawa, duży format, papier kredowy.

 

 

Przyjaciel Boga

Dokumentalny długometrażowy film opowiadający historię polskiego papieża od dnia wyboru na Stolicę Piotrową, aż po ogłoszenie beatyfikacji. Film ukazuje wszystkie najważniejsze momenty pontyfikatu św. Jana Pawła II , także wydarzenia nieznane. Kamera przemieszcza się po całej kuli ziemskiej, a oprowadza nas wybitny fotografik papieski i zarazem znakomity gawędziarz Arturo Mari.

Reżyseria: Katarzyna Kotula

Scenariusz: Leszek Sosnowski

Występują: ks. Inf. Janusz Bielański, Adam Bujak, abp Tadeusz Gocłowski, kard. Franciszek Macharski, pb Piero Marini, kard. Prof. Stanisław Nagy, Joaquin Navarro-Valls, prof. Gabriel Turowski, i inni.

 

Czas trwania: 150 minut

Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl