PAKIET Rok 1-27 w promocyjnej cenie 1170 zł zamiast 2523 zł ! 27. tom GRATIS

Największa na świecie monografia pontyfikatu św. Jana Pawła II!

Całość w cenie 1170 zł ostatni 27 tom gratis!

 

Monumentalna seria dokumentująca historię Papieża Polaka od dnia wyboru, poprzez wszystkie pielgrzymki, aż po dzień pogrzebu. Nie jest to tylko dzieło historyczne, ale przede wszystkim drogowskaz, który podpowiada jak żyć. Monografia odzwierciedla w pełni nauczanie świętego papieża Jana Pawła II.

Wyjątkowa seria liczy 27 tomów, z których każdy zawiera od 200 do 224 stron. Łącznie wszystkie tomy stanowią aż 6 000 stron! Czytelnik odnajdzie w tym zbiorze 1600 najważniejszych fragmentów papieskich homilii i przemówień oraz ponad 5 700 zdjęć, wykonanych przez papieskich fotografików; krakowianina Adama Bujaka i rzymianina Arturo Mari. Seria budzi podziw nie tylko ze względu na swoją objętość, ale i staranne wykonanie zarówno pod kątek edytorskim jak i graficznym. Twarda oprawa zapewnia trwałość, a złocenia i tłoczenia nadają kolekcji szyku i elegancji. Dodatkowym walorem jest papier kredowy, dzięki któremu fotografie prezentują się okazale.

Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl