Opis

Proponujemy zakup dwóch książek; George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata oraz Wygaszanie Polski w unikatowym pakiecie promocyjnym!!!

Pierwsza z nich to historia „człowieka o tysiącu twarzach”, globalnym cinkciarzu, który dorobił się na gigantycznych spekulacjach walutami. Sam siebie kreuje na wielkiego filantropa, w rzeczywistości jest megazagrożeniem dla świata. Tego świata, w którym żyjemy, który znamy, bowiem Soros wymyślił dla nas wszystkich świat inny, w jego mniemaniu lepszy, bo pozbawiony narodów, tradycji, religii, za to oparty na nieustannych spekulacjach gospodarczych, głównie walutowych, co uczyniło zeń miliardera.

Druga opowiada o nowoczesnej formie rozbiorów, jakim poddana została Rzeczpospolita. Od lat dokonuje się zamierzone i w szczegółach zaplanowane niszczenie polskości – zarówno wielowiekowej tradycji i dorobku kulturalnego opartego na chrześcijańskich wartościach, jak i współczesnej polskiej gospodarki, zwłaszcza przemysłu. 21 przenikliwych autorów – naukowców, publicystów, posłów, specjalistów wielu dziedzin – dokonuje niezwykle trafnej analizy obecnej sytuacji w naszym kraju.

KUP I WIEDZ WIĘCEJ!

TERAZ w cenie 69 zł zamiast 118 zł

UWAGA! OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI RABATAMI I PROMOCJAMI

Opinie o produkcie (0)

Imię i nazwisko:
do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl