Proponujemy pakiet 3 kalendarzy w promocyjnej cenie! Do wyboru są dwa kalendarze: Św. Jan Paweł II portrety oraz Święta Rodzina. W ramach pakietu kalendarze można mieszać w dowolny sposób - prosimy o wpisanie w uwagach wybranych kalendarzy, w przypadku braku takiej informacji wysyłamy losowo.

*

Kalendarz Św. Jan Paweł II portrety:

Wspaniała propozycja na nadchodzący rok! Wielkoformatowy, barwny kalendarz z portretami niezapomnianego Ojca Świętego Jana Pawła II w niezrównanym obiektywie mistrza fotografii Adama Bujaka. Mimo że papież Polak odszedł już do Domu Ojca, na zawsze pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach.

Zobacz więcej: Kalendarz Św. Jan Paweł II portrety

*

Kalendarz Święta Rodzina:

Ten kalendarz ścienny na pewno będzie się pięknie prezentował w każdym domu i mieszkaniu! W roku 2022 motywem przewodnim jest historia Świętej Rodziny. Nastrojowe fotografie dzieł sztuki z różnych epok, wykonane przez mistrza Adama Bujaka, pozwolą choć na kilka sekund zadumy w troskach dnia codziennego.

Zobacz więcej: Kalendarz Święta RodzinaOpinie o produkcie (0)

do góry

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl